Podstrona: POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

21 Sty

Zaproszenie na koncert kolęd i pastorałek „Połonin”

Koncert kolęd i pastorałek odbędzie się w niedzielę 23 stycznia o godzinie 20:00 w kościele oo. Dominikanów w Rzeszowie.
24 Lis

Koncert Galowy I. Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Ekologicznej „Bo Świat...

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej zaprasza na koncert „Bo Świat to My”, który odbędzie się 26 listopada br. w auli V1 PRz przy al. Powstańców Warszawy 12.

07 Wrz

Narodowe Czytanie z udziałem rektora Politechniki Rzeszowskiej

Lekturą jubileuszowej edycji Narodowego Czytania była „Moralność Pani Dulskiej” Gabrieli Zapolskiej.
01 Wrz

Występy Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej nad Sekwaną

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej był jedynym zespołem reprezentującym Polskę w Międzynarodowym Festiwalu Chórów w Paryżu w American Church.

09 Sie

„Połoniny” na 58. Tygodniu Kultury Beskidzkiej

Studencki Zespół Pieśni i Tańca Politechniki Rzeszowskiej „Połoniny” zaprezentował tańce lasowiackie, przeworskie, staromiejskie i rzeszowskie.
26 Lip

Trwa nabór do Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej serdecznie zaprasza wszystkich zainteresowanych do udziału w przesłuchaniach, które będą się odbywać od 1 października 2021 r.

10 Cze

Koncert z okazji 70-lecia Politechniki Rzeszowskiej

Organizatorem wydarzenia związanego z jubileuszem naszej uczelni jest Samorząd Studencki Politechniki Rzeszowskiej.
18 Gru

Życzenia świąteczne Chóru Akademickiego Politechniki Rzeszowskiej

Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej przygotował muzyczne życzenia dla społeczności akademickiej naszej uczelni.

Archiwum wiadomości