Podstrona: Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa kształci nowocześnie. EuroSymbol / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa kształci nowocześnie. EuroSymbol 2016

2016-12-01 , red.  Artur Polakiewicz
kategoria: Nauka
Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa kształci nowocześnie. EuroSymbol 2016

„Monitor Rynkowy” i „Monitor Biznesu” doceniły Wydział Budowy Maszyn i Lotnictwa. Redakcje pism przyznały wydziałowi EuroSymbol w kategorii Nowoczesne Kształcenie.

EuroSymbol to wyróżnienie m.in. dla wybitnych firm, jednostek naukowych, samorządów, spółdzielni i instytucji kulturalnych, które mogą poszczycić się znakomitą polityką zarządzania i jakości, innowacyjnością, wykorzystują fundusze unijne oraz są aktywne w przestrzeni społecznej. Jak czytamy w liście gratulacyjnym skierowanym do władz WBMiL PRz, tytuł został przyznany „za konsekwentną i wieloletnią realizację polityki jakości kształcenia”. Ponadto zostało podkreślone, iż działania podejmowane na PRz „przyczyniają się m.in. do osiągania przez studentów wydziału sukcesów międzynarodowych w licznych projektach badawczo-naukowych”. Dotąd przyznano ponad 250 tytułów EuroSymbolu.

KH