Podstrona: Nagrody rektora dla studentów / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Nagrody rektora dla studentów

2022-05-30 , red.  Marta Jagiełowicz
Nagrodzeni studenci z przedstawicielami władz uczelni i wydziałów

W podziękowaniu za pracę i działania podejmowane na rzecz rozwoju i budowania pozytywnego wizerunku Politechniki Rzeszowskiej 55 studentów naszej uczelni otrzymało nagrody rektora. Prorektor ds. kształcenia dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz oraz prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz w asyście przedstawicieli władz poszczególnych wydziałów uroczyście wręczyli listy gratulacyjne studentom aktywnie uczestniczącym w życiu akademickim.

Uroczystość rozpoczęła się miłym artystycznym akcentem, jakim był występem wokalny dwóch wyróżnionych studentek z Wydziału Matematyki i Fizyki Stosowanej – Katarzyny Bieli i Klaudii Bukały. Następnie prorektor ds. kształcenia dr hab. Iwona Włoch, prof. PRz i prorektor ds. studenckich prof. dr hab. Grzegorz Ostasz wręczyli nagrody i lity gratulacyjne studentom. „Razem z panią prof. Iwoną Włoch mamy ogromną satysfakcję, wręczając w imieniu JM Rektora nagrody tak licznej grupie studentów naszej Politechniki. Wyróżnieni zostali nie tylko przedstawiciele wszystkich wydziałów, ale też liderzy Samorządu Studenckiego oraz grupa sportowców reprezentująca Akademicki Związek Sportowy. Wszyscy Państwo świetnie pokazaliście, że można łączyć obowiązki studenta z prawdziwą pasją na różnych płaszczyznach. Serdecznie wszystkim gratulujemy" - powiedział prof. G. Ostasz.

Wśród wyróżnionych znaleźli się przedstawiciele kół naukowych, organizatorzy wielu aktywności studenckich, osoby zaangażowane w działalność Samorządu Studenckiego, medaliści różnych dyscyplin sportowych. Uroczystość odbyła się w Sali V2 Regionalnego Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego i Biblioteczno-Administracyjnego.

Laureaci nagród

Nagrody stanowią podsumowanie całorocznego zaangażowania studentów w życie uczelni. Wśród nagrodzonych znaleźli się:

Wszystkim nagrodzonym studentom gratulujemy osiągnięć!