Podstrona: Spotkanie powitalne dla nowych studentów programu Erasmus+ / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Spotkanie powitalne dla nowych studentów programu Erasmus+

2017-02-24
Spotkanie powitalne dla nowych studentów programu Erasmus+

23 lutego br. na Politechnice Rzeszowskiej odbyło się spotkanie powitalne dla studentów programu Erasmus+, którzy będą się kształcić na naszej uczelni w letnim semestrze roku akademickiego 2016/2017. Zostali oni oficjalnie przyjęci przez prof. dr. hab. Grzegorza Ostasza, prorektora ds. współpracy międzynarodowej, i ugoszczeni pączkami z okazji tłustego czwartku. Spotkanie to było również doskonałą okazją do powitania pięćsetnego studenta goszczącego na Politechnice Rzeszowskiej w ramach Erasmusa.