Podstrona: Delegacja z Chorwacji / POLITECHNIKA RZESZOWSKA im. Ignacego Łukasiewicza

Delegacja z Chorwacji

2017-07-26 , red.  Artur Polakiewicz
Delegacja z Chorwacji

25 lipca br. na Politechnice Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza gościła sześcioosobowa delegacja z Chorwacji. Tworzyli ją urzędnicy ze Splitu, na czele z pełnomocnikiem prezydenta miasta Kešimirem Budišą oraz dyrektorami wydziału miasta: transportu, informatyki, innowacji, gospodarki komunalnej i kontaktów z uczelniami na całym świecie. Pracownicy Politechniki Rzeszowskiej zaznajomili delegatów z działalnością naukowo-badawczą prowadzoną na naszej uczelni (m.in. kierownik Działu Karier i Promocji PRz Damian Gębarowski przedstawił prezentację na ten temat). Głównym celem pobytu Chorwatów w Rzeszowie jest nawiązanie dotyczącej innowacyjności współpracy z firmami, samorządem i uczelnią.